07 kwietnia 2024

Regucki Klub Sportowy Bór Regut - GDS Wilki Radzymin

Aktualności

04 września 2024
Szanowni Rodzice, Zapraszamy na zebranie w związku z rozpoczęciem nowego sezonu. Termin spotkania z rodzicami – poniedziałek, 9 września, godz. 18:30 w sali konferencyjnej ROKiS (al. Jana Pawła II 20,
21 sierpnia 2024
Uwaga! Badania lekarskie na sezon 2024/2025! Informujemy, że istnieje możliwość zrealizowania badań lekarza medycyny sportowej, dla wszystkich zawodniczek i zawodników Akademii oraz 3 ligi.   Termin to 02.09.2024 r. (poniedziałek) w
19 sierpnia 2024
Od poniedziałku, 19 sierpnia wznawiamy regularne treningi w poszczególnych grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Są one także otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w baskecie i dołączyć

Trzynastka szczęśliwa dla koszykarskiej watahy! W pierwszym spotkaniu w ramach dwumeczu o 13 miejsce w III lidze Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki pokonaliśmy naszych przeciwników 100:78.

To nasz najlepszy wynik w tym sezonie pod względem liczby punktów, zdobytych przez naszą drużynę podczas jednego spotkania. Mecz z Reguckim Klubem Sportowym Bór Regut odbył się 7 kwietnia br. w Celestynowie. Rewanż – za tydzień w Radzyminie.

Najlepszym na parkiecie był Maciej Wytrykowski, którzy zdobył dla nas 24 punkty, w tym aż pięć rzutów za 3 punkty. Za nim uplasował się nasz trener, Wojciech Jurkiewicz, który rzucił 16 punktów. Zremisowaliśmy pierwszą kwartę, a trzy następne wygraliśmy.

Cała drużyna dała dziś z siebie wszystko. Już od pierwszych minut spotkania nasi zawodnicy pokazali, że są w doskonałej formie, dominując na parkiecie zarówno w ofensywie, jak i w obronie. O ile pierwsza kwarta miała wyrównany przebieg, o tyle w następnych koszykarska wataha wyraźnie dominowała na parkiecie. Nasza obrona była dla rywali nie do przejścia. Dominowaliśmy w strefie podkoszowej, a celne rzuty za 3 punkty naszych zawodników doprowadziły do szybkiego zdobycia przewagi w kolejnych etapach gry.

Nie wypuścimy tej trzynastki z naszych wilczych łap i obronimy to szczęśliwe dla nas miejsce w tabeli w kolejnym spotkaniu!